Kommenteeri

KUTSE Hiiumaa rahvuspargi ettepaneku arutelule 21.06

Head Hiiumaa elanikud, suvitajad ja huvilised! Eestimaa Looduse Fond (ELF) tegi möödunud nädalal ettepaneku luua Hiiumaa põliste metsade hoidmiseks rahvuspark. Ettepanek hõlmab riigimaadel asuvaid loodusväärtuslikke alasid, mis jäävad eelkõige saare põhja-, lääne- ning keskosasse.

Soovime rahvuspargi loomise ettepanekut huvilistele tutvustada, arutada ning tekkinud küsimustele vastata. Ootame teid 21. juuni õhtupoolikul Tahkunasse metsaretkele ning seejärel Kärdla Kultuurikeskusesse arutelule.

KAVA

17.45 Ühine retk rahvuspargi ettepanekusse kuuluvasse metsa Tahkunas Räägime Hiiumaa metsade väärtustest ja vaatame metsas ringi. Kohtumispaik: Kärdla-Luidja mnt ja Tahkuna majaka tee ristis (parklas). Asukoht kaardil!

19.30 Arutelu Kärdla Kultuurikeskuses (Rookopli 18) Tutvustame lähemalt ettepanekut ja vastame küsimustele. Osaleda on võimalik kohapeal kui ka veebis (Zoomi vahendusel).

Hiiumaa rahvuspargi loomise ettepanekust ja metsade väärtustest räägivad ELFi metsaprogrammi juht Siim Kuresoo, ELFi metsaekspert Liis Kuresoo ning loodusväärtuste ekspert Indrek Tammekänd.

Palun andke osalemissoovist teada hiljemalt 20.06 õhtuks siin: https://forms.gle/pVwi3WgApMXTDJiz8

Lisa kommentaar

Email again: